PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11536}

Wampir w Brooklynie

Vampire in Brooklyn
5,3 6 789
ocen
5,3 10 1 6789
4,7 3
oceny krytyków
Wampir w Brooklynie
powrót do forum filmu Wampir w Brooklynie

- NIEDZIELNY KIEROWCA!, rozumiecie, do taksówkarza,...hehe pewnie chodziło o coś innego ale ci nasi błyskotliwi tłumacze.....

Mothyff

Tłumaczenie nie jest tylko kwestią błyskotliwości (Twoja interpunkcja jest), tłumacz dostosowuje czasem język do docelowego widza. Nie w każdym kraju przyjęte jest stosowanie równie agresywnych wypowiedzi.

hyrkan

tak tak a motyl ciągle alicja to mądry tytuł.

Mothyff

To tytuł wymyślony przez Ciebie. Siłą rzeczy nie jest mądry. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Znów powtarzasz o tym tytule. To oznaka bólu i bezsilnej złości. Może spróbuj się pouczyć czegoś? Nie będziesz taki niewykształcony, wiecznie z tyłu za rówieśnikami.

hyrkan

oznaką twojej bezsilności jest zarwana dzisiaj noc. Ale nolife z ciebie żeby tracić całą noc na śledzenie postów i trollowanie. Żałosne.

Mothyff

Jaka zarwana noc? Znów urojenia Ci przesłaniają rzeczywistość.

Mothyff

Oznaką mojej bezsilności jest, że nie mądrzejesz mimo tłumaczenia Ci różnych kwestii. :)

hyrkan

ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

Masz rację, że się ośmieszyłeś i że nie piszesz nic poza kłamstwami.

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

I znów ataki i kopiowanie postów. Jakie to niskie.

Mothyff

A gdzie te posty merytoryczne, które mi miałeś linkować?

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami. czekamy na kolejną zarwaną noc na szukaniu moich postów. ale to smutne. naprawdę współczuję ci biedna ofiaro losu.

Mothyff

Zadałem Ci sporo pytań, ale jeszcze czekam na te merytoryczne odpowiedzi.

Mothyff

Wstydzisz się choć, że ciągle kłamiesz?

Mothyff

A w ogóle zabawny z Ciebie troll. Zabolało Cię, że nie miałeś racji

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

Lubisz kłamać?

Mothyff

Nie masz życia?

Mothyff

Naprawdę brakuje Ci kultury.

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami. czekamy na kolejną zarwaną noc na szukaniu moich postów. ale to smutne. naprawdę współczuję ci biedna ofiaro losu.

Mothyff

I dlatego jak naprawdę ciężko upośledzone dziecko kopiujesz swoje obraźliwe posty?

hyrkan

szkoda czasu się rozpisywać, boś przygłup.

Mothyff

Masz dla mnie całkiem dużo czasu. Natomiast spędzasz go na kopiowaniu postu. :)
Chciałeś udowodnić, że miałem rację w moich zarzutach?

Mothyff

Zamiast się rozpisywać, zalinkuj proszę te merytoryczne posty, którymi się chwaliłeś.

Mothyff

Parę postów temu sam siebie nazwałeś ofiarą. Byś się zdecydował przed trollingiem, zamiast zmieniać wersje w trakcie.

Mothyff

Mówiłeś o "szpiegowaniu" i "furii". Możesz wyjaśnić użycie sensacyjnej fabuły w atakach na mnie? :)

hyrkan

o nie znowu ty - nie masz jednak tego życia i nadal odpowiadasz sam sobie w trollowej wściekłości po kilka razy pod rząd ? to już się robi nudne....

Mothyff

O hejka, myślałem, że sznurujesz buty, że Cię tak nie ma przez wiele dni.

Bawi mnie, że próbujesz mnie zdenerwować i wyobrażasz sobie, że Ci się udaje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones