Wes Craven

Wesley Earl Craven

7,3
3 082 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Wes Craven

Największa kaszanka to "Potwór z bagien" oraz "Ostatni dom po lewej" - który jest uważany niestety za klasyk...

Rob_Rock

Jego najlepszym filmem jest "Koszmar z ul. Wiązów".Krzyk jest bardzo dobry ale nie równa się z legendą Freddy'ego Kruger'a.

Rob_Rock

"Ostatni dom po lewej" był na swoje czasy bardzo dobry, ale niestety się zestarzał. Dla mnie zdecydowanie najlepszy jest "Koszmar z ulicy Wiązów".

Rob_Rock

Najlepszy film to z pewnoscią "Koszmar z ulicy Wiązów" albo równie dobry chociaż przez wielu niedocaniany "Wzgórza mają oczy". "Krzyk" to bardzo dobry film ale z dwoma powyższymi sie nie równa. "Ostatni Dom Po Lewej" to przepraszam bardzo, ale Klasyk przez duże "K" ktory zainspirował setki późniejszych filmowców i zachwycił na przestrzeni lat miliony widzów. Znakomity, wstrząsający film i wcale tak bardzo sie nie zestarzał.

Bloodbane

A to przynajmniej nie jestem sam w niedocenianiu Wzgórz. Dla mnie film mocno średni zarówno pod względem pomysłu jak i wykonania (to akurat po części można wytłumaczyć budżetem ale też nie do końca). Z drugiej strony uwielbiam "W mroku pod schodami", który również jest słabo oceniany.
Najlepszy (i to bezkonkurencyjnie) "Koszmar...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones