Wes Craven

Wesley Earl Craven

7,3
3 085 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Wes Craven

facet ma niesamowicie zostające w pamięci imie i nazwisko , bo wiekzosć jego filmy są w większości cienkie jak sik pająka, oczywiscia porakilkoma klasykami ale fredy czy shocker i jeszcze paroma ,któych nie chce mi se wymeiniac -chłop odwalał chałe i tyle

phil_anselmo

Największą chałę odwalasz ze swoimi komentarzami, wątpię żeby ktoś je czytał, bo jak je widzę, to mam odruchy wymiotne(zawsze bezsens!). Czy ty myślisz, że jadąc zdrowo każdemu filmowi, czy osobie, to wielki z ciebie krytyk? Szkoda gadać... jak przeczytasz to, to pewnie zrobisz kolejny bezmózgi najazd za skrytykowanie twojej osoby, pewnie jakże nietykalnej i niesamowicie mądrej. Na twoim miejscu poszedł bym nad staw i zaczął krytykować, jak skandalicznie ruszają się kaczki w wodzie.

martinesek1

zgadzam się z założyciele tematu. martinesek1 widać że jeszcze jakiś dzieciak jesteś, skoro podnieca Cię te nazwisko. Wes miał zaledwie kilka tytułów godnych uwagi i KPINĄ jest określanie go jako mistrz grozy... PHI!

Ale patrząc na Twój avart to już wiem dlaczego tak zacięcie bronisz tego reżysera - to żałosne...

Nie pozdrawiam!

eVeRlAsT

Zgadzam się z tym, że Wes miał wiele slabych filmów, ale mial też pare naprawde świetnych filmów dzięki, którym zapisał się na stale w pamięci fanow horroru- za serie Krzyk i Koszmar z ulicy Wiązowej należy mu się ogromny szacunek.A do krytykujacych mam pytanie, to kto wg was jest mistrzem horroru? moze John Carpenter? ktory od dawien dawna nie nakręcil nic godnego uwagi...

a Ja pozdrawiam wszystkich!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones