PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120715}

Strefa mroku

The Twilight Zone
7,7 2 226
ocen
7,7 10 1 2226
Strefa mroku
powrót do forum serialu Strefa mroku

Jeden w którym występował Fred Savage ...mieszkał z ojcem na wsi i nie miał przyjaciół i któregoś dnia
spotkał w lesie chłopca który okazał się duchem i się z nim zaprzyjaźnił ale potem o coś się
pokłócili...pamiętam, że jak ten chłopiec zmieniał się w tego ducha to przybierał postać takiej jakby meduzy
przeźroczystej i leciał do góry i towarzyszył temu taki ładny śpiew.
Z drugiego odcinka to pamiętam tylko urywki... o jakiejś kobiecie co to widziała UFO czy coś takiego i wszyscy
ją męczyli ...ona chyba jakiś cudowny dar miała czy coś takiego

ocenił(a) serial na 9
largo_lagrande

Ten odcinek z Savage'm dzisiaj widziałam na CBS Action, dobre to było :)

largo_lagrande

Ja też pamiętam dwa... Właśnie ten z młodą kobietą, która jako jedyna doświadczyła spotkania z przybyszami pozaziemskimi. Przekazali jej jakąś wiadomość i wszyscy ludzie (sąsiedzi, telewizja) pragnęli się od niej dowiedzieć, jaką. A ona czuła się strasznie samotna i smutna, bo nikt nie interesował się nią. Zdaje się, że poznała chłopaka, który zachowywał się wobec niej inaczej niż wszyscy... Ale nie pamiętam, co z tego wyszło:( A drugi (tu nie jestem pewna, czy to faktycznie była seria "Strefa mroku"?..) opowiadała o sklepie z manekinami - wkrótce okazało się, że te manekiny były kiedyś ludźmi! To był naprawdę dramatyczny odcinek - bohaterka, młoda dziewczyna, na koniec po kawałku zastygała, aż stała się manekinem... Ach, fane były tamte klimaty:)

nubilus

Ha! Właśnie obejrzałem obydwa te odcinki na youtube :) Miło było powspominać, co prawda nie robią już takiego wrażenia jak kiedyś, ale przyjemnie sie oglądało.

largo_lagrande

A wczoraj leciały dwa odcinki po sobie - ten z Savagem i drugi z Faustinho czyli Budem Bundym :D

ocenił(a) serial na 9
largo_lagrande

Gdzie obejrzeć ten serial ? Interesuje mnie bardzo !!

nathalie34

Ja znalazłem na Youtube. Oczywiście nie wiem czy są tam wszystkie odcinki, ale te dwa które mnie interesowały to tam były.

ocenił(a) serial na 9
largo_lagrande

Wielkie dzięki , pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones