PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4936}
5,9 2 123
oceny
5,9 10 1 2123
4,7 3
oceny krytyków
Przyjaźń na śmierć i życie
powrót do forum filmu Przyjaźń na śmierć i życie

moze dlatego ze byl to horror mojego dziecintwa stad sentyment dziala, ale sam film bardzo mi sie zawsze podobal i do dzis podoba.
Chyba nie ma sie co rozpisywac jednym sie spodoba innym nie, kwestia stworzenia sobie klimatu.

czesio

Szkoda, że już takich filmów nie robią ani takich efektów jak były w tamtym czasie ;) Najlepsza scena jak babka dostała piłką od kosza w łeb ;)

czesio

Pierwszy horror, na którym płakałam bo było mi smutno :) Ale miałam wtedy z 10 lat.

ocenił(a) film na 10
Aylinn

Tak faktycznie przy tym filmie potrafi sie zakrecic lza.....

ocenił(a) film na 8
czesio

dokładnie tego samego jestem zdania- jedni lubia takie kino, które sie nieco postarzało, inni nie. myśle, ze jest to film udany i ma klimacik.
a domek głównej bohaterki przypominał mi dom znany z FREDDY'EGO. ale pewnie tam jest mnóstwo takich domów, było wtedy.
fajne znane klucze w filmie w postaci płomienia buchającego z pieca w piwnicy pod schodami, pogoni po schodach...

ocenił(a) film na 8
czesio

Zgadzam się-najlepszy film Cravena oprócz Freddiego.
Horrory z lat 80-tych miały swój niepowtarzalny urok,klimat jakiego niestety już nie ma i nie będzie nigdy i bardzo mi go brakuje.
W teraźniejszych produkcjach filmowych-także horrorach największy nacisk kładzie sie na masę efektów specjalnych,aż do granic absurdu.
A szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones